HARMONOGRAM SPORTOWY 

LUTY


           18.02.2024 NIEDZIELA
14:55 PKO BP Ekstraklasa:: Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice
17:25 Premier League: Luton Town - Manchester United FC
18:25 La Liga: RCD Mallorca - Real Sociedad
20:40 Serie A: AC Monza - AC Milan

           19.02.2024 PONIEDZIAŁEK
13:55 Piłka nożna plażowa, Mistrzostwa świata, Dubaj 2024: Argentyna - Hiszpania
18:55 PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Korona Kielce
21:00 Liga Portugal: Moreirense FC - Sporting CP

           20.02.2024 WTOREK
16:25 Piłka nożna plażowa, Mistrzostwa świata, Dubaj 2024: Japonia - Senegal
17:55 Piłka nożna plażowa, Mistrzostwa świata, Dubaj 2024: Meksyk - Brazylia
20:20 Liga Mistrzów UEFA, 1/8: PSV Eindhoven - Borussia Dortmund
20:50 Liga Mistrzów UEFA, 1/8: Inter Mediolan - Atletico Madryt

           21.02.2024 ŚRODA
13:00 Tenis, Turniej WTA w Dubaju
16:00 Tenis, Turniej WTA w Dubaju
18:00 Tenis, Turniej WTA w Dubaju
20:20 Liga Mistrzów UEFA, 1/8: FC Porto - Arsenal FC
20:50 Liga Mistrzów UEFA, 1/8: SSC Napoli - FC Barcelona

           22.02.2024 CZWARTEK
13:00 Tenis, Turniej WTA w Dubaju: ćwierćfinał
13:55 Piłka nożna plażowa, Mistrzostwa świata Dubaj 2024: ćwierćfinał
18:20 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje mistrzostw Europy: Litwa - Polska
20:45 Liga Konferencji Europy UEFA: Legia Warszawa - Molde FK

           23.02.2024 PIĄTEK
14:00 Tenis, Turniej WTA w Dubaju: półfinałow
15:45 Skoki narciarskie, Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie
17:55 PKO BP Ekstraklasa: Piast Gliwice - Cracovia
20:25 PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź
20:55 La Liga: Real Sociedad - Villarreal CF

           24.02.2024 SOBOTA
16:00 Skoki narciarskie, Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie
15:05 Rugby, Puchar Sześciu Narodów: Irlandia - Walia
16:10 La Liga: FC Barcelona - Getafe CF
17:35 Rugby, Puchar Sześciu Narodów: Szkocja - Anglia
19:00 MMA, KSW: Chalidow vs. Adamek

           25.02.2024 NIEDZIELA
14:55 PKO BP Ekstraklasa: Widzew Łódź - Górnik Zabrze
16:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie
17:25 PKO BP Ekstraklasa: Korona Kielce - Legia Warszawa
17:55 Serie A: US Lecce - Inter Mediolan
20:55 La Liga: Real Madryt CF - Sevilla FC