HARMONOGRAM SPORTOWY DO 2020

LIGA MISTRZÓW UEFA / WTORKI I ŚRODY



1/6 20.10 18:55 Zenit – Club Brugge 18:55 Dynamo Kijów – Juventus
21:00 Lazio – Borussia 21:00 Chelsea Sevilla 21:00 PSG – Man Utd 21:00 Fc Barcelona Ferencvaros
21.10 18:55 RB Salzburg – Lokomotiv 18:55 Real Madrit – Szachtar
21:00 Man City – Porto 21:00 Ajax Amsterdam – Liverpool
21:00 Midtjylland – Atlanta 21:00 Olimpiakos – OM
21:00 Mayern – Atletico Madryt 21:00 Inter Mediolan – Borussia Monchenglabdach
2/60 27.10 18:00 Lokomotiw – Bayer 18:55 Szachtar – Inter Medilan
21:00 Liverpool – Midtjlland 21:00 OM – Man CITY
28.10 18:55 Krasnodar – Chelsea 18:55 Istanbul BB – PSG
21:00 Juventus – FC Barcelona 21:00 Ferebcvaros – Dynamo Kijów
21:00 Club Bruge – Lazio 21:00 Man Utd RB Lipsk 21:00 Sevilla – Rennes 21:00 Borussia – Zenit
3/6 3.11 18:55 Szachtar – Borussia 18:55 Lokomotiw – Atlrtico Madryt
21:00 RB Salzburg – Bayer 21:00 Real Madryt – Inter Mediolan
21:00 Man City – Olympikos 21:00 Porto – OM
21:00 Atlanta – liverpool 21:00 Midjyland – Ajax Amsterdam
4.11 18:55 Istanbul BB – Man Utd 18:55 Zenit – LAZIO 21:00 Fc Barcelona – Dynamo Kijów
4/ 6 Liga mistrzów UFA 24.11 18:55 I 21:00 25.11 18:55 I 21:00
5/6 Liga Mistrzów UEFA 1.12 18:55 I 21:00, 2.12 19:55 I 21:00
6/6 Faza Grupowa Liga Mistrzów UEFA 8.12 18:55 i 21:00 9.12 18:55 i 21:00

LIGA EUROPY / CZWARTKI (polski zespół w Lech Poznań w rozgrywkach)



22.10 18:55 Lech Poznań – Benefica 21:00 Celtick – Milan
29.10 18:55 Milan – Sparta 21:00 Napoli – Real Sociedad 21:00 Lech – Rangers
05.11 18:55 Lech – Standard Liege 21:00 Arsenal -Molda
26.11 18:55 Lille – Milan 21:00 Lech – Standard Liege
03.12 18:55 Milan – Celtic 21:00 Beneficja – Lech
10.12 18:55 Lecg – Rangers 21:00 Sparta – Milan

Mecze Reprezentacji Polski



15.10 20:35 Polska – Bośnia I Hercegowina
11.11 20:35 Polska – Ukraina
15.11 20:45 Włochy – Polska
18.11 20:35 Polska – Holandia

KSW 56 GALE 14.11.2020

MISTRZOSTWA EUROPY W PIŁCE RĘCZNEJ 3.12 – 20.12

RUGGBY PUCHAR 6 NARODÓW


24.10 16:30 Irlandia – Włochy
31.10 15:15 Walia – Szkocja , 17:45 Włochy – Anglia , 21:10 Francja – Irlandia

Formuła 1

11 października - Grand Prix Niemiec (Norymberga)
25 października - Grand Prix Portugalii (Portimao)
1 listopada - Grand Prix Emilia Romagna (Imola)
15 listopada - Grand Prix Turcji (Stambuł)
29 listopada - Grand Prix Bahrajnu (Bahrajn)
6 grudnia - Grand Prix Bahrajnu (Bahrajn)
13 grudnia - Grand Prix ZEA (Abu Dhabi)

Kalendarz sezonu 2020/21 Pucharu Świata w skokach narciarskich:

21 listopada 2020 Wisła (Polska) – drużynowy
22 listopada 2020 Wisła (Polska)
28 listopada 2020 Kuusamo (Finlandia)
29 listopada 2020 Kuusamo (Finlandia)
5 grudnia 2020 Niżny Tagił (Rosja)
6 grudnia 2020 Niżny Tagił (Rosja)
19 grudnia 2020 Engelberg (Szwajcaria)
20 grudnia 2020 Engelberg (Szwajcaria)
© Copyright 2020
Design: domenafirmy.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram